Możemy poznawać angielski wspólnie


Jeśli długo szukałaś trenera języka angielskiego i wiele razy zaczynałaś swoją przygodę z tym językiem to ... idealnie trafiłaś! Specjalizuję się w sesjach językowych online. Współpracuję z kobietami, które:

 • chcą poznawać język w komfortowych dla siebie warunkach oraz mają ochotę zobaczyć efekty sesji językowych,
 • szukają niestandardowego podejścia do przekazywania wiedzy w oparciu o wybrane mnemotechniki oraz elementy coachingu w edukacji,
 • są otwarte na korzystanie z nowoczesnych technologii, wystarczy aplikacja WhatsApp oraz dobre łącze internetowe,
 • są gotowe do pracy na sesjach i w przygotowaniu do nich,
 • chcą poznawać tajniki języka między kolejnymi sesjami językowymi oraz są otwarte na informację zwrotną
   

  Obejrzyj moje zaproszenie


     Spotkajmy się na sesji wstępnej


  Zapisz się na bezpłatną sesję wstępną via WhatsApp, która potrwa ok 15 minut. Podczas niej (w zależności od znajomości języka):


  -porozmawiamy o Twoich potrzebach w angielskim,
  -podpowiem  3 konkretne rzeczy, które możesz zrobić żeby ruszyć ze swoim angielskim,
  -przedstawię moje programy treningowe i opowiem nieco o nich

Sesja wstępna jest niezobowiązująca i jest po to, abyśmy mogły się poznać:)

 chę sięspotkać online


Jakie są główne efekty sesji i udziału w programie online?


 

 • Poczujesz, że angielski jest przyjemny.
 • Poznasz skuteczne sposoby do nauki.
 • Zmienisz swoje nastawienie językowe na lepsze.
 • Poczujesz radość z mówienia po angielsku.
 • Zobaczysz jak można uczyć się języka z przyjemnością.

Możesz też napisać bezpośrednio na adres biuro(małpa)first-star.pl lub skontaktuj się ze mną poprzez Facebooka

https://www.facebook.com/EwaOstarekTrenerJezykaAngielskiego/

 


Co potem?


Jeśli po sesji wstępnej zdecydujesz się na następne sesje językowe proponuję takie rozwiązania:

1. Nauka 1-to-1 online Angielski na maxa (+krótkie nagrania poprzez WhatsApp)

 Jak to działa?

1. Ustalamy termin sesji pierwszej. Wysyłam Ci umowę sesje. Jeśli się z nią zgadasz wykonujesz przelew za pakiet sesji. 400zł za 4x60minut angielskiego ogólnego lub konwersacji - w tym nagrania poprzez WhatsApp. 440zł za 4x60 minut angielskiego biznesowego lub przygotowania do rozmowy o pracę z możliwośćią nagrań poprzez WhatsApp.

2.Na sesji pierwszej rozmawiamy (po polsku lub po angielsku- jeśli chcesz) o tym jakie są Twoje cele językowe, jak lubisz się uczyć, tworzymy językowe koło życia oraz plan pracy na najbliższy czas. Wysyłam Ci też materiały do sesji pierwszej, abyś mogła się przygotować.

3. Na dalszych sesjach działamy w oparciu o nasz plan oraz o współdzielony plik online, który działa jak nasz notatnik. Możesz sobie przygotować dodatkowo coś do pisania- jeśli lubisz. Pakiet 4 sesji od momentu przelewu jest ważny 50dni. I tyle masz czasu, aby go wykorzystać, niewykorzystane sesje przepadają.

4. NOWOŚĆ Możliwość nagrań przez WhatsApp. 

Jak to działa?

Aby mieć kontakt z angielskim między sesjami proponuję Ci, że będziemy wysyłały do siebie też nagrania poprzez WhatsApp. W nagraniach trwających np. 2-3 minuty na jedno będę zadawać Ci pytania, odpowiada na Twoje i będziemy poruszać ustalone na sesji tematy. Będziesz słuchać nagrań, odpowiadać i odsyłać nagrania.

Dlaczego WhatsApp?

- dzięki nagraniom zwiększysz swoją pewność językową,

- możesz w szybki sposób zapytać o coś lub uzyskać moje wsparcie w innym temacie związanym z nauką. Opowiadam w dni robocze do 12h od wysłania wiadomości.

- poćwiczysz słuchanie oraz reagowanie językowe,

- dzięki krótkim nagraniom będziesz mogła odsłuchiwać je wszędzie i nagrywać tam, gdzie masz do tego przestrzeń,

- nagrania będą dopasowane tematycznie do Ciebie i w pełni personalizowane,

- będziesz mieć możliwość kontaktu z angielskim nawet przez 5 dni w tygodniu,

- można zacząć nawet od 10 minut nagrań w tygodniu, 5 minut będą trwały moje nagrania i 5 minut Twoje, czas trwania nagrań odliczamy od czasu trwania sesji. Wtedy sesja trwa 50 minut na żywo na Skype, a 10 minut mamy na WhatsApp.

 

ewa ostark sesje

 

 

 

2. NAUKA ANGIELSKIEGO ONLINE I DOSTĘP DO PLATFORMY JĘZYKOWEJ

Jeśli szukasz sesji językowych oraz bazy materiałów przygotowanych do nauki angielskiego to jest to idealne rozwiązanie. Oprócz sesji językowych  otrzymujesz także dostęp do materiałów z Platformy Językowej)

 

Co na niej znajdziesz?

- Materiały wideo wyjaśniające zagadnienia gramatyczne plus gratis sposoby na to jak uczyć się angielskiego w lekki i przyjemny sposób

- Materiały PDF pomagające w nauce angielskiego takie jak e-booki, arkusze oceny językowej, Karty Językowe do ćwiczenia zadawania pytań i mówienia po angielsku, Karty Gramatyczne z powtórką pięciu najważniejszych czasów gramatycznych i fiszkami do pracy własnej

- Link do mojego podcastu, który wspiera w nauce języka angielskiego

 

Ile to kosztuje?

Dostęp do Platformy Językowej to tylko 49zł doliczane do każdego pakietu sesji. Możesz zrezygnować z dostępu kiedy tylko chcesz po wykorzystaniu pakietu sesji. Dostęp do treści otrzymujesz tylko na czas wykupienia dostępu.

 

3. KONSULTACJE JĘZYKOWE

 

Czy masz pytania dotyczące tego jak uczyć się angielskiego? Jak opracować plan nauki? A może chcesz przećwiczyć jakiś konkretny temat językowy lub mogę podpowiedzieć Ci coś, co rozwiąże Twoje wyzwanie językowe, gramatyczne lub jakiekolwiek inne z zakresu języka angielskiego? Nie masz czasu na naukę cykliczną, a chcesz skorzystać z mojej pomocy? Zapisz się na konsultację językową.

To 60 minut via Skype wspólnego czasu na szlifowaniu Twojego języka angielskiego. Ustalimy jak mogę Ci pomóc, działamy razem  na spotkaniu i dostaniesz też podsumowanie oraz wskazówki do dalszej pracy własnej.

Twoja inwestycja w lepszy angielski to 189zł za spotkanie.


Jesteś zainteresowana? Zapisz się na sesję wstępną lub na konsultację językową! Napisz na maila:biuro[małpa]first-star.pl
 
zapisuję sięna sesjęwstępną

Przeczytaj opinie moich zadowolonych klientów

rekomendacja1
 rec

 

 

Regulamin sesji językowych

(kliknij na napis i zapoznaj się z nim)

 

To skrót najważniejszych rzeczy:
1. Płatności za sesje językowe należy dokonywać przelewem na 2 dni przed sesją na podane w mailu dane. Przyjmujemy płatności w złotówkach tylko z kont polskich. Za każdym razem pakiet sesji językowych od momentu wpłaty na konto należy wykorzystać: pakiet 4 sesji- w ciągu następnych 50 dni. Niewykorzystane sesje językowe przepadają.

Dane do przelewu:
First Star Ewa Ostarek ul. Długa 124
44-200 Rybnik
ING Bank Śląski S.A
PL 28 1050 1344 1000 0092 3322 9484

2 W przypadku powtarzającego się niepłacenia za zajęcia w terminie współpraca z Klientem zostanie zakończona.
3.Sesję językową można odwołać/przesunąć najpóźniej na 24 godziny przed ustalonym terminem spotkania, aby opłata za nią nie przepadała. Jeśli Klient odwoła sesję językową/przesunie na mniej niż 24 godziny,  traktuje się ją jako przeprowadzoną.

4. Sesję można odwołać/przesunąć i opłata za nią nie przepadnie tylko w przypadku problemów z siecią Internet, chorobą uniemożliwiającą swobodne mówienie.
5. Trener rezerwuje sobie prawo do rezygnacji ze współpracy z Klientem w przypadku ciągłego odwoływania sesji językowych.
6. Dopuszczalne jest spóźnienie się Klienta na sesję 15 minut. Po 15 minutach, jeśli nie da znać w żaden sposób tj. telefon, sms, e-mail, sesja jest uznana jako przeprowadzona-tj. opłata zostaje pobrana.Czas spóźnienia Klienta nie jest doliczany do czasu spotkania i nie jest odrabiany w innym terminie. Sesja kończy się o ustalonej wcześniej porze.
7. Zalecane jest używanie słuchawek z mikrofonem, co bardzo poprawia komfort komunikacji. Kamera internetowa dla klienta jest opcjonalna. Trener nie korzysta z niej w czasie sesji.
Ceny sesji językowych mogą ulec zmianie bez zapowiedzi. Podane na stronie ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, §1.

zapisuję sięna sesjęwstępną